Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Как да кандидатствам за позиция стаж към обява ?

Някой може ли да ме информира как става кандидатстването за обявените стажови позиции в сайта на СофтУни ?? Понеже видях няколко бутона - единия за прикачване на Автобиография, а другия за прикачване на Мотивационно писмо, те относно позиция за стаж ли са или Кандидатстване за университета ??

0
Работа
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Говориш за формата за кандидатстване за работа. Единият вариант е просто да натиснеш бутона "Кандидатствай" - така фирмата знае, че се интересуваш от нея и като ти разгледа оценките и предадените домашни решава дали иска да те повика на интервю. Ако вече си минала курса по Teamwork and Personal Skills, фирмата ще получи автобиографията (не съм сигурна, но може би и мотивационното писмо), които предаваме там като домашно.

Ако не искаш фирмата да получи тях, а специална автобиография и мотивационно писмо, писани за конкретната позиция (което е по-добрия вариант), избираш файлове от формата, която споменаваш и тогава цъкваш "Кандидатствай".

Имай предвид, че цъкнеш ли на бутона, няма повече диалогови прозорци, Back  и Cancel опции, така че не забравяй да си прикачиш файловете преди това.

4
13/07/2015 23:11:58
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Много ти благодаря, Karlie smiley Сега ще знам вече как да кандидатствам laugh

0
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Много ти благодаря, Karlie smiley Сега ще знам вече как да кандидатствам laugh

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.