Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Virginia avatar Virginia 1 Точки

Прекъсване на инсталацията при прехвърляне на Joomla сайт

Здравейте, опитвам се да прехвърля един сайт правен на Joomla3 на друг домейн, но инсталацията прекъсва в последната стъпка и ще съм много благодарна ако някой с опит с Joomla помогне :)

Това което съм направила е (всичко за което сетих) :

прехвърлих всички файлове на сайта от стария домейн на новия, като предварително възтанових папката installation в която изтрих съдържанието на sample_data.sql без да изтривам самият файл. Във файла joomla.sql замених всички префикси с префикса от базата данни на сайта.

Създадох нова база и импортирах в нея sql архива на сайта с phpMyAdmin

В configuration.php-dist промених "Database Settings" според базата

Добавих php.ini със следното съдържание (Display Errors е on): 
display_errors=Off 
max_execution_time = 600

Output_Buffering=Off

След като мина през трите стъпки на инсталацията и дам install за финализиране, инсталацията в първият момент тръгва, след което прекъсва и ме връща на стъпка две  с SQL=INSERT INTO `z31oh_schemas` (`extension_id`,`version_id`) VALUES (700, '3.2.1')

0
Общи приказки
Virginia avatar Virginia 1 Точки

Това беше първото нещо което прегледах, но не се получиха нещата и след още няколко дена четене и мъки, във форума на Joomla ми подсказаха да ползвам Akeeba. Благодаря все пак :)

0
IBraynov avatar IBraynov 74 Точки

Значи не си чела хубаво. Точно там пише за преместването с Akeeba cheeky

 

Поздрави,

Иван

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.