Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nnikoii avatar nnikoii 0 Точки

software university

искам да попитам ,ако кандидатствам и нали мина входящия изпит после нали вече се водя студент в Soft Uni. Ta тогава започва обучението  3 нива по 6 месеца и искам да знам ,дали напраимер мога да изкарам 1 ниво и после след една година да продължа с 2рото или задължително вървят едно след друго.И нали по време на обучението има изпити ,ако например не успея да взема даден изпит какво става:приключваш с обучението си или има някакви поправителни и ако "да: колко са.Също така искам да знам дали е подходящто например като съм студент в СУ  да се запиша и тука ,дали ще мога да се справям ...

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
GetPeace avatar GetPeace 5 Точки

Здравей, колега... сега ще ти отговоря на въпросите на азата на това, което съм чел и слушал от сайта и форумите на софтуни и нека ако греша, някой по-компетентен да ме поправи...

1. Да, след като преминеш приемния изпит и вече се водиш студент в СофтУни

2. Да, След като минеш първото ниво, можеш да продължиш към второ, когато се чувстваш подготвен и имаш възможност. 

3. Когато се провалиш на даден изпит, можеш да се запишеш на поправителен, когато се чувстваш подготвен срещу цената от 20лв.

Относно последния ти въпрос, мисля, че ти най добре си знаеш дали ще можеш да се справиш... зависи колко си запознат с материята си в СУ и колко си запознат с програмирането... съответно колко ще ти се налага да учиш и за двете. Също така и с колко време разполагаш. Общо взето ако имаш достатъчно време и амбиции, смятам, че ще се справиш... 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.