Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolov.ivan avatar nikolov.ivan 0 Точки

[QA Fundamentals - юли 2015] Включване в отбор

Здравейте,

Записан съм за онлайн обучение към курса по QA Fundamentals. Искам да се включа в отбор по QA, но нямам възможност. Нека обясня по-подробно.

На лекциите, които изгледах, се споменава за отборна задача и работа по екипи, също така се вижда едно оранжево поле (подобно на това за Ранно записване за изпит). На това поле трябва да се кликне и след това се попълва шаблон за заявка за участие в отбор. Дотук добре, но на мен никога не ми е излизал това поле и не съм се записал за участие в отбор. Тъй като съм в онлайн форма на обучение и нямам упражнения в лаборатория (като хората с присъствена форма на обучение), за мен е важно да участвам в отбор, за да се упражнявам. Начинаещ съм и не съм наясно с нещата, за да се справя без упражнения, домашни или такъв вид отборен feedback.

 

Бихте ли ми обяснили как да се включа в отбор или ако имате да ми дадете линк, за да се регистрирам като желаещ? Впрочем, крайния срок за по-ниска цена за курса е 20 юли включително, нали? Благодаря предварително!

P.S: Зададох въпроса за отборната работа и на Иван Йонков в LinkedIn, но тъй като не ми е удобно да го притеснявам повече сметнах за по-удачно да потърся помощ тук. Извинявам се, ако не съм разбрал нещо и задавам глупав въпрос.

Тагове:
0
Open Courses
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Най-вероятно си се записал за курса след като поканата за отборна работа е била пратена до участниците в курса, съответно новозаписалите се не са получили такава покана, включително и ти (общо 29 участника).

Увеличихме срока за записване до утре, вторник 21 Юли, 23:59 и изпратихме покана и на останалите 29 участника. В момента би трябвало да можеш да се запишеш.

За хората, които от този момент нататък се запишат за курса няма да могат да участват в отборна работа.

Поздрави,

Иван

0
21/07/2015 12:09:59
nikolov.ivan avatar nikolov.ivan 0 Точки

Здравей Иване,

Сърдечно ти благодаря за бързата реакция! Записах се за участие в отбора. Предполагам, че когато съставите отборите, ще ни информирате за следващите стъпки. Благодаря още веднъж, лек ден и лека работа!

Поздрави,

Иван (да, и аз съм Иван :) )

0
Sveti avatar Sveti 4 Точки

Здравейте,

Искам да попитам,тъй като видях си Екипа за отборния проект,но няма никаква информация за тях,не ми показва нито email,skype,facebook.По какъв начин да се свържа с тези хора ? 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Ако си присъствено обучение, може да се опиташ да ги намериш в залата по време на лекция. В противен случай, ще трябва някакъв социален столк - да се опиташ по имена да ги издириш във фейсбук например. Може да пробваш с нова тема във форума, където пишеш от кой отбор си и че си търсиш съотборниците.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.