Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

derata81 avatar derata81 0 Точки

[Technical Issue] Как да си отворя конзолата за команди на windows 8

някой може ли да ми помогне как  да си отворя конзолата за команди на windows 8 ката  Administrator:Command Prompt?

защото кликна на иконата cmd с тесен бутон и му дам  Изпълни като администратор ми я отваря като :

Administrator:C:\Windows\System32\cmd.exe

благодаря предварително.

ModEdit: Моля, прочетете правилата на форума преди да пускате нова тема.

 

Тагове:
0
Programming Basics 26/07/2015 00:00:13
t.316 avatar t.316 137 Точки

Здравей!

При мен се получава, като в search напиша cmd и на резултата Command Prompt дам десен бутон и Run as Administrator.

 

0
derata81 avatar derata81 0 Точки

Отварям го но ми изписва :

Microfoft windows [version 6.2.9200]

<c> 2012 Microsoft corporation

C:\Windows\System32>

А аз искам да мога да напиша например :

C:\>md IntroCSharp

C:\>cd IntroCSharp

C:\IntroCSharp>

0
t.316 avatar t.316 137 Точки

Ако те разбирам правилно искаш да идеш в C:\, а да не си в C:\Windows\System32. Трябва само да напишеш cd C:\ и след това ще можеш да направиш нещата, които искаш.

Edit: Ето тук обясних малко по-подробно: https://softuni.bg/forum/5026/Kompilirane-na-S-programi-pod-Windows

0
26/07/2015 23:42:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.