Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

viktor4130 avatar viktor4130 0 Точки

Test Explorer не ми работи.

Здравейте колеги!

Имам проблем. Правя си "Unit Test Project" и си пиша всички тестове които ми трябват. Проблемът е че когато пусна всички тестове единственото което става е проекта ми да се билдне, но в прозореца Test Exlorer не виждам никаква информация за тестовете. Дори да напиша тест който ще се провали със сигурност нищо не сава... Някой да има същия проблем или да знае какво не е наред в моя случай ??

Тагове:
0
C# OOP Advanced
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравей Викторе,

може да не е същия проблем, но ми се случи нещо подобно по време на последния workshop, когато работихме с Newtonsoft.Json проекта. Когато намерех файла с тестовете в Soltion Explorer, и десен клик на файла, Run Unit Tests - тестовете се рънваха нормално, но в pop-up window, не се появяваха в Test Explorer, и iordan_93 ми каза да си инсталирам NUnitTestAdapter.2.0.0 (през Manage NuGet packages) - след това Test Explorer вече нормално откриваше тестовете.

Но това се отнася само за NUnit Tests, ако правиш UnitTest проект - не би трябвало да ти трябва адаптер.

Може да качиш нещо в GitHub да видим за какво става въпрос?

0
26/07/2015 17:37:27
viktor4130 avatar viktor4130 0 Точки

ОК, Върнах началните настройки на студиото и всичко се оправи. Може би съм цъкал там където не трябва. Все пак мерси за отговора.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.