Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krume avatar krume 1 Точки

Относно домашното за лекцията вход и изход от конзолата от 25.07.2015!

Здравейте колеги,

Преди малко свалих си условието за домашно относно лекцията вход и изход от конзолата. Но свали се условието за следващата лекция Оператори и изрази. Това нещо го разбрах след като търгнах да решавам и видях че има много непознати неща за мен. :) Знам че можем да ползваме условията от предишните курсове но мисля че ще е добре колегите администратори да го подменят за да няма заблудени като мен. :) 

Благодаря предварително!

 

Тагове:
0
Programming Basics
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Да, прав си и при мене е така. Пуснали докладване за грешка, за да се коригира?

0
krume avatar krume 1 Точки

Да да пуснах докладване.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Добре, предполагам вече си свалил условието за домашното от другите курсове. Ако имаш нужда от помощ за нещо или нещо не ти е ясно, няма никакъв проблем да  ти помогна.

1
krume avatar krume 1 Точки

Благодаря ти колега. И аз съм също на разположение.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.