Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mitcom avatar Mitcom 2 Точки

Форма на предаване на домашно QA fundamentals

Здравейте колеги, някой може ли да даде идея в каква форма следва да предадем второто домашно по QA fundamentals (задачките на Java) ? Кои файлове следва да бъдат изпратени за да може проверяващи да се ориентира. Тъй като до момента съм минал само нивото C# basics там се изпращаха .cs файловете и .sln файла... с intellij IDEA ми е малко трудно да се оправя. Къде се съхраняват файловете които следва да бъдат изпратени и какъв е екстенжъна им ? Блгодаря предварително и  се извинявам ако темата се дублира, аз поне не успях да намеря подобна. 

Тагове:
0
QA Fundamentals 28/07/2015 12:16:15
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Ако ти е трудно можеш да го направиш и на Visual Studio, лекторът каза, че няма проблем. Иначе аз поразцъках intellij IDEA...и не ми направи особено добро впечатление. Eclipse примерно е много по-готион като дизайн, но разни хора, разни идеали...

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

И на двете IDE-та може да им се персонализира дизайна и перспективите. От към продуктивност съм забелязал Eclipse да не ми върши толкова добра работа за единица време. Но както казавш разни хора, разни идеали, може да е само мое мнение :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.