Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

darkemperor avatar darkemperor 1 Точки

Въпрос по програмата за Programming Basics C# от Юни 2015

Здравейте, 

От програмата изглежда, че няма занятие в една от двете съботи 01.08 или 08.08, коя от двете по точно? Защото се вижда, че домашното за цикли трябва да се предаде до 14.08. 

 

Също така ме интересува, кога може да резберем в коя група сме за изпита и дали е възможно да искаме участие спецефично в някоя от двете групи. 

 

Благодаря предварително.

 

0
Programming Basics
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Няма да имаме на 8-ми, можеш да видиш пълния ни график тук, първият файл.

 

А доколкото знам, можем да си изберем час за изпита, но това ще стане няколко дни преди самия изпит. 

0
30/07/2015 14:04:19
darkemperor avatar darkemperor 1 Точки

Благодаря, аз го бях забравил този екселски файл и гледах по програмата за домашните. Мерси. 

1
30/07/2015 15:07:59
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.