Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sholeto avatar sholeto 93 Точки

При успешно приемане, кога започва модул "Fundamentals"?

Въпросът, който ме е налегнал в момента е, при успешно полагане на приемен изпит и успешно приемане, колко време има до започването на първите лекции от Fundamental Level модула.

Ще се явявам на 30.08.2015 на Practical Exam - Programming Basics. Не съм от София и мисля да се преместя там за присъствено обучение в SoftUni в случай, че бъда приет. Следователно трябва да се установя в София, за да мога да присъствам на лекциите. Колко време има след изпита до започването на лекциите? 

Интересувам се, защото се чудя дали от сега да тръгвам или след изпита ще имам време да се установя там? 

Извинете ме, ако вече на това е отговаряно. Отделих значително време в търсене и не мога да открия информация. 

0
Въпроси за SoftUni 04/08/2015 22:36:22
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравей! Всички, които вземат приемния си изпит на 12 юли и 30 август, ще могат да започнат обучението си в модул Fundamentals от 15 септември 2015.

4
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравейте,

искам да попитам, ако се започне Fundamentals от 15 септември, каква ще бъде учебната програма? (като кои дни, в кои часове и т.н.)

ПОздрави,

0
k.slavchev avatar k.slavchev 0 Точки

А докога е срокът за заплащане на таксата ако желаем да започнем от 15 септември, при успешно положен приемен изпит?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@antonio_rtodorov Занятията от Fundamentals нивото от 15 септември ще се провеждат всеки вторник и четвъртък от 18:00 до 22:00 ч, както и в петък от 14:00 до 18:00 ч.

@k.slavchev За тези, които се явят на изпит на 30 август и го вземат успешно, ще има време до 7-10 септември за плащане за ниво Fundamentals. Ще се прати допълнителна информация по мейл.

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

@Petya Какво се случва, ако нямаме възможност да присъстваме в петък на лекциите, в този часови диапазон, а може да присъстваме само след 18:00ч. ?

Поздрави,

0
11/08/2015 14:09:48
Bg_Grimm avatar Bg_Grimm 0 Точки

Здравейте!

 

Като се явя на приемния изпит сега на 18 октомври веднага ли трябва да запиша модул Fundamentals или мога да го отложа и след време да го запиша с успеха от приемния изпит, без да се явявам отново ?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@Bg_Grimm Не е нужно да се записваш веднага, може да се запишеш  с оценката ти от приемния изпит до 1 година след провеждането на изпита.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.