Loading...
retrea avatar retrea 0 Точки

Частни уроци

Моля да ме извините, ако вече тази тема я има . Имали колега , който да е в състояние да ми обясни и помогне в решаването на задачите по Основи на прогамирането за изпита на 30, тъй като срещам известни затруднения в подготовката си , поради излкючително малкото време с което разполагам (работя по 15 часа на ден ,4-5 дни в седмицата) Всяка помощ, която ми предложите ще ми бъде от огромна полза и ще бъде заплатена . Предварително благодаря за отзивчивостта :)
Тагове:
micro3x avatar micro3x 135 Точки

Аз мога да ти помагам ако си навит.

И аз работя доста и знам колко е трудно. Можем да го измислим дори интерактивно по Skype или нещо такова. Вечерно време, Събота - Неделя по малко...

Пиши ми на mail - micro3x@gmail.com ако избереш аз да ти помагам.

Заплащане не искам.

8
radi81 avatar radi81 43 Точки

А на мен би ли помагал, ако се наложи? :) По Skype вечерно време.

0
micro3x avatar micro3x 135 Точки

Стига да мога, винаги бих помогнал.

Драсни ми един мейл със скайп да се чуем и ще измислим нещо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.