Loading...
mbeleva88 avatar mbeleva88 69 Точки

Формиране на оценка от изпит - Август 2015

Здравейте,

Имам питане относно новото въведение за разпределение по екипи и оформянето на крайната оценка от изпита.

Нашият екип имаме фейсбук група и вече започна обсъждане на проблеми и задачи от домашната работа. Тъй като там се задават въпроси и съответно се отговаря на тях , по този начин се намалява активността във форума, която всъщност носи бонус точки...

Смятам, че трябва да се намалят процентите активност във форума - поне за тези, които са присъствена форма и да се добавят бонус точки от активност в съответната група в екипа.

Очаквам вашите коментари по въпроса.

 

Тагове:
-1
Programming Basics
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!
Форумната активност е нещо хубаво, но точките за нея се дават като бонус към оценката което не е кой знай колко много. Това с фейсбук групата е много хубаво защото така ще си обменяте опит и ще си помагате взаимно, но няма как да бъде проследено от университета и да ви се раздадат точки че участвате активно, просто няма как...

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Ако ще се дават бонус точки да пратя на софтуни скритата група която сме си направили 8 колеги да си пишем и да не ходя на следващия изпит, че доста неща сме изписали :) А и ще записвам разговорите които си водим докато учим и ще ги пратя на аудио файл Наков да ги слуша :) :) :)

0
mbeleva88 avatar mbeleva88 69 Точки

Значи, ако няма бонус точки, ще е най-добре... ама нали трябва да се отсеят хората.

Не смятам, че ако 2-ма човека имат 100% верни задачи на изпита , единият не е участвал във форума, а другият е и този който е имал време да пише глупости във форума, да се смята за по-добър ,нали ?

Вижте какво ,пак не ме разбирате ...аз нямам предвид да се дават бонус точки наляво и надясно, просто ако ще има такива да са адекватни.

П.С леле бях забравила какво е да пишеш по форуми :D
0
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Тези точки са бонус и се дават за това че помагаш и че имаш желанието да го правиш, а не колко поста и коментара си направил тука или кадето и да било Facebook, Skype и т.н. Лично аз го правя безрезервно и не се надявам на тези точки.Изкараи 100% на изпита , и напиши едно хубаво CV и хората ще те оценят адекватно, а не по форумна активност.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

"Не смятам, че ако 2-ма човека имат 100% верни задачи на изпита , единият не е участвал във форума, а другият е и този който е имал време да пише глупости във форума, да се смята за по-добър ,нали ?"

Пак си идваме на думата, че просто не искате някой да има повече от вас само защото е имал време да участва във форума.

Аз ги гледам от другата страна, ако двама човека имат еднакви резултати и единия е отделил време да помага на други хора във форума мисля, че е съвсем редно повече точки да има този който е помагал.

Това, че нямате време за нещо не означава, че никой не трябва да взима бонус точки за това, аз лично нямам много време да ходя на лекции хайде да махнем и точките за присъствие, че нещо не ми се струва чесно ;)

 

1
17/08/2015 13:23:49
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.