Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PavelManahilov avatar PavelManahilov 216 Точки

Тук: https://softuni.bg/trainings/1193/programming-basics-august-2015 , трябва да качат видеата от групите.За сега има powerpoint презентациите, по които водиха курса в Събота. Можеш по тях да разглеждаш, или пък можеш от курса преди нас (през Юли  https://softuni.bg/trainings/1174/programming-basics-july-2015 ) там има качени видеа. Аз лично разглеждам доста видеа от старите курсове и доста помагат.

3
Gabriela0771 avatar Gabriela0771 1 Точки

Благодаря, много !!! :)

0
Stanislava96 avatar Stanislava96 4 Точки
Добър вечер, колеги! Записана съм в online форма на този курс и имам въпрос, отговора на който не можах да открия в думите на лектора. Става дума за изпита в края на курса не разбрах дали е задължително присъствен или може д се проведе онлайн. Въпроса ме вълнува горещо, защото аз не съм на територията на България. Ако някой има информация, моля да я сподели. Благодаря предварително! Лека и спокойна вечер и успех на всички!
0
20/08/2015 02:18:07
PavelManahilov avatar PavelManahilov 216 Точки

 Здравей,

  Изпита се провежда само присъствено и за двете форми на курса.

2
Stanislava96 avatar Stanislava96 4 Точки

Dobre. Blagodarq mnogo za informaciqta. Lek i spokoen den! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.