Loading...
zazor avatar zazor 1 Точки

[Selenium-Homework] 06. Self Reporting Test

Здравейте.
Направил съм допълнителната задача 06. Self Reporting Test, но за целта освен Bug Tracking System, съм използвал и сайта на SoftUni, в който да си направя теста 'failed'.
Днес обаче виждам, че сайта е променен, съответно някои от елементите ми не успяват да се локализират, а домашното вече е качено.
Знам, че задачата не е задължителна и не трябва да повлияе на оценката, но все пак форума е единственото място, на което това нещо може да се спомене.
Предполагам няма варианти за edit?

Междудругото, в момента не могат да се оценяват свалят/оценяват домашни или поне не откривам от къде.

Тагове:
0
QA Fundamentals
GeorgyPorgie avatar GeorgyPorgie 16 Точки

Какво облекчение е да видиш че и някой друг има подобни проблеми ... шегувам се разбира се :)

Ситуацията при мен е сходна - реализацията ми на Self reporting test-a използва по-рано създаденият от мен account  в JIRA cloud.

Днес support-a ме информираха че достъпът до account-a ми е прекратен . Продължението струва 10 usd и става активно най-късно 10мин след потвърждение на плащането :)))) 

Късмет 

 

 

 

 

0
zazor avatar zazor 1 Точки

Хаха... :) 
Именно за това използвах GitHub, за да се застраховам от подобен случай в JIRA, но не очаквах, че SoftUni ще си update-нат сайта точно на другия ден :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.