Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Доброволци за окабеляване на новата учебна зала

Колеги, търсим 3-4 доброволци, които да помогнат с окабеляването на новата учебна зала "Code Ground" @ СофтУни:

  • Поставяне на кабелни канали
  • Поставяне на мрежови кабели
  • Кримпване на RJ45 конектори

Окабеляването е планирано за идната семица @ СофтУни, зала Code Ground.

За записване тук: http://goo.gl/forms/04Tde8sydf.

Наков

 

0
Предложения и проблеми 20/08/2015 15:16:20
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Май няма доброволци. Предлагаме клещи, кабели и биричка. Датата не е фиксирана.

Има ли някой, който иска да се развие кримперските умения?

Наков

1
milen.stefanov avatar milen.stefanov 40 Точки

Ако ще го планирате за изпита по КПК в неделя, с удоволствие бих помогнал.

0
20/08/2015 16:05:59
PavelManahilov avatar PavelManahilov 216 Точки

Здравей, за утре, но след работа има двама ентусиасти :) Единият (аз) не съм работил с такива клещи, но едва ли е голяма философия 

0
IBraynov avatar IBraynov 74 Точки

бройте ме и мен. контакти в профила.

0
infocell avatar infocell 26 Точки

Имам възможност в петък вечер 21.08.2015 след 17:30

0
infocell avatar infocell 26 Точки

Тази вечер ще има ли някой и ще може ли да се работи?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Запишете се във формата: http://goo.gl/forms/04Tde8sydf.

Колегата Стоян ще ви намери да организира нещата.

0
21/08/2015 18:59:26
infocell avatar infocell 26 Точки

В линка е уточнено: "Сряда, 19 август, от 11 часа ще окабеляваме учебна зала "Code Ground""

Може ли да се уточни актуален ден и час! Не бих желал да се ангажирам със записване и да не успея да дойда! Зимата се записах и в последствие не можах да дойда, за което съжалявам много!

Поздрави 

П. Найденов

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Сменихме датите.

0
milen.stefanov avatar milen.stefanov 40 Точки

По e-mail-a получих съобщение, че всички записали се за изпита на 23.08. по КПК за зала Open Source Lab ще се преместят в зала Code Ground Lab, което ще рече, че за неделя трябва да е окабелена, което пък от своя страна означава, че последен срок за окабеляване е събота - 22.08. което е утре. indecision При това положение ще има ли изит в Code Ground или си остава в Open Source?

0
21/08/2015 19:08:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.