Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

[Homework] Collection Data Structures and Libraries

Колеги, отварям темата, за да дискутираме домашното тук. Как разбирате четвърта задача? Да ползваме BigList<char> (което я прави елементарна) или сами да си пишем въжето (което пък е вече доста сложно)?

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Колеги, леко обнових условията на домашнотоCollection-Data-Structures-and-Libraries-Homework.docx. Няма съществени промени по същина. Дал съм примерен вход и изход на всяка задача. Махнах задачата за binary heap щото се повтаря с лаба от следващата тема в курса. Добавил съм навсякъде упътвания към задачите.

Наков

-2
MartinBorisov94 avatar MartinBorisov94 52 Точки

Възможно ли е да се направи по някакъв начин да излиза уведомление, че от даден курс някое от домашните е редактирано. По някаква случайност сега видях промените. Задачите са сходни нали, но все пак си има различия. Пък и утре при проверката като сме с различни версии ще е "забавно".

3
MartinDachev avatar MartinDachev 30 Точки

Ами много хубаво за примерите и "леко" ъпдейтнатите условия (които не са хич "леко" променени според мен), но аз това сега го виждам - 2-3 часа преди крайния срок. Сигурен съм, че има много хора, които са предали отдавна и това ще го видят след крайния срок, а също и че много проверяващи ще проверяват със стария вариант на домашното.

Сега трябва да преправям и първа и трета задача, защото input-а не се въвежда по същия начин, даже и други неща леко се различават.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Колеги, извинявам се за промяната в последния момент. Предлагам ви при проверката да проявите толерентност към вашите колеги и да гледате дали задачата е решена като подход, а не толкова детайлите по условията - те не са съществени.

В процес съм на търсене на нови хора в екипа. В момента не достигат ресурс да свършим всичко навреме. Очаквам скоро да успяваме да качваме добре подготвени домашни няколко дни преди всяка учебна тема.

Наков

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.