Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikidimitrow avatar nikidimitrow 124 Точки

Добра книга - Pragmatic Thinking and Learning: Refactor Your Wetware

Преди седмица попаднaх на книгата Pragmatic Thinking and Learning: Refactor Your Wetware, като след бърз прочит ми допадна много.

Книгата се върти около Моделът на Драйфус или как да развитието дадено умение, а програмирането си е умение или как от новак да стигнеш до експерт.

От нея може да научите как работи мозъка, как да учите по-добре, как да се справяте по-добре с даден проблем. Книгата наистина е доста ценна.

Авторът Andy Hunt е програмист и примерите са предимно от софтуерното инженерство

Не знам дали до сега има подобна тема, за това отворих нова, ако има, нека модераторите да е преместят там.

11
Общи приказки
nrayanov avatar nrayanov 39 Точки

Здравей,

Можеш ли да пуснеш един линк към pdf или epub?

Поздрави,

Николай Раянов

0
nrayanov avatar nrayanov 39 Точки

Благодаря за бързата реакция!

Поздрави,

Николай Раянов

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.