Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krastevv avatar krastevv 2 Точки

Изпит - QA

Здравейте,

Имам три въпроса относно изпита. Дали вече има дата за изпит през Септември? Можем ли да се явим за повишаване тогава, ако се явим в края на Август и не се справим с изпита на първата дата? И трябва ли предварително да заявим на коя дата ще се явим на изпит?

Тагове:
0
QA Fundamentals
Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

И аз имам питане - при евентуален по-нисък резултат от този за сертификат, отиването на втори изпит за повишаване със същата такса ли ще се заплаща (100 лева) или ще бъде по-малка както по редовните предмети ?

2
cvetinkka avatar cvetinkka 0 Точки

Аз също се интересувам за датата през септември (нали със сигурност ще има ?) и дали и колко ще се заплаща ако се явим и на двете дати. 

@RoYaL ще може ли да получим твоя отговор?

0
goldynne avatar goldynne 26 Точки

Доколкото си спомням в една от последните лекции RoYal беше казал, че втората дата ще е края на септември. Иначе си мисля, че не би трябвало да има такса за нея, защото все пак става дума за един и същи изпит, макар и на две дати. Също така в информацията към курса пише: "Единствено желаещите да се явят на изпит и да получат сертификат на Софтуерния университет, заплащат еднократна такса." Но RoYal все пак ще потвърди дали е така. :)

0
Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки

goldynne, благодаря за разяснението ! Малко след твоя отговор, СофтУни пуснаха мейл, където се казва, че в таксата за курса (100лева) влиза еднократно посещение на изпит, а за всеки следващ (поправката на 10-ти октомври), ще се заплаща 20 лева такса. :) 

 

0
goldynne avatar goldynne 26 Точки

Да, и аз го видях, мерси! :)

0
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Как е възможно да направят поправката месец и половина след първия изпит...

0
goldynne avatar goldynne 26 Точки

Ми това според мен е добре, да имаме време да се упражняваме. :)

0
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Колеги, успех на всички днес :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.