Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kleophe avatar Kleophe 1 Точки

Проблем при изпълнение на команда Start Debugging

Здравейте,

Някой имал ли е подобен проблем?
Кода, който съм написала е следния:

using System;

class Program
{
    static void Main()
    {
        Console.WriteLine("Hello CSharp");
    }
}

А в Output прозореца след Start Debugging (F5) ми изписва:

 

От вчера имам този проблем, опитах се да го отстраня сама, но не успях. 
Бихте ли споделили опит и мнение?

ПП: При стартиране без Debug няма проблеми

Поздрави,
Кина

 

Тагове:
0
Programming Basics 25/08/2015 23:12:12
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки
Best Answer

Избягвай да копираш такива големи текстове във форума, ползвай други сайтове и поствай линкове към тях за целта. Виж точка 12 от правилата.

Аз доколкото виждам накрая: The program '[9720] HelloCSharp.vshost.exe' has exited with code 0 (0x0).

Всичко е наред. Код 0 означава, че програмата е приключила успешно. 

1
Kleophe avatar Kleophe 1 Точки

За точка 12 пропуска е мой.

Моля да ме извините!

Вземам си бележка :)

Благодаря и за отговора по проблема.

Да разбирам, че няма да имам проблем с домашните и евентуално на изпита?

Приятна вечер :)

 
 

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

При стартиране с F5 програмата се компилира (ако не е компилирана), стартира се и ако няма проблеми приключва. В случая няма блокиращи операции като въвеждане на вход от потребителя, а просто се принтира текст, затова програмата се изпълнява успешно и конзолата се затваря автоматично. Само ако възникне грешка при изпълнение ще спре и ще се пусне дебъгера на мястото, където е хвърлена грешката.

Ако искаш да пуснеш дебъгване, това става с F10. Така вече ръчно ще минаваш ред по ред по кода.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.