Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ufoto avatar Ufoto 3 Точки

Проблем с JIRA

Колеги, сутринта направих тестови профил да разцъкам повечко JIRA и направих проект с 2 issue-та. И сега като реших да вляза пак все едно за пръв път влизам в сайта. Няма проект, няма issue-та, няма нищо и в профила няма никаква активност, а сутринта преди да изляза си имаше създадените issue-та и тн. Аз ли нещо съм направил или съм пропуснал някъде да сейвна цялата работа ? На някой друг случвало ли му се е подобно нещо?

Тагове:
0
QA Fundamentals
Ufoto avatar Ufoto 3 Точки

Оправих се :D Но все пак да кажа защото може да има и някой друг заблеян като мен. Ако решите да влизате в проекта който сте направили явно не става през главния сайт на JIRA защото там като се логнете и няма нищо - само един празен профил без проекти, юзери и issue-та. Трябва да отворите URL-a който ви пращат на мейла когато си направите регистрацията за да си видите нещата които сте правили. Сигурно е common sense щом само аз съм писал по този въпрос, но съм сигурен, че преди изпита ще има поне 1-2 такива като мен :D

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.