Loading...
anamariyat avatar anamariyat 9 Точки

Exam 30avg2015

Добър ден,

въпросът ми е относно judje системата. Не съм, карала предварителния курс и ще се явя направо на изпита. При предаване online, ако резултатите при тест не са верни, без значение от кода и написаното по задачата системата те оценява с 0 точки. Така ли е и на изпита или решението се проверява и ръчно и след това се оценява. 

Благодаря

Тагове:
0
Programming Basics
xpucu avatar xpucu 26 Точки

А за да не отварям още една тема - judge-a на изпита нали по същия начин работи за събмишъни?

 

Т.е. ако събмитнеш нещо и то изгърми, можеш ли да си го оправиш и да събмитнеш пак на самия изпит?

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Можеш колкото искаш решения да събмитнеш. Сега в джъджа имаме ограничение от по минимум 1 минута между различните събмишъна, докато на изпита знам, че често го увеличават на 3 минути, за да не претоварим системата. То като си го пуснеш, просто ще ти изпише, че трябва да изчакаш примерно още 1 минута и тогава да го пуснеш пак. 

1
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Мерси!

0
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Аз на изпити не съм чакал дори и по 1 мин между различните качвания на решението.Ако джъджа е пренатоварен от много заявки трябва да изчакаш няколко секунди.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.