Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Форма за избор на група C# Basics

Здравейте колеги,

Заявил съм участие в изпита по основи на програмирането - 30.8.2015 (поправка/повишаване на оценка). Получих потвърждение, както за заявка за изпит, така и за успешно плащане. В мейла пише, че ще ми излезе в сайта поле за избор на група - нямам такова. По надолу пише или цъкни "тук" за попълване, но когато цъкна излиза следното:
"Не сте записани за курса на изпита."

Не съм записан за основите, разбира се, но ме притеснява това, че нямам форма за избор на група.
Ще помоля някого, който може по някакъв начин да погледне защо така се получава, да ми обясни, за да не стане разминаване за изпита.

0
Programming Basics
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей, точно там е проблемът - че не си бил записан за курса Programming Basics. Вече си, така че моля те, опитай да се запишеш за изпита утре - би трябвало да виждаш съобщение в горната част на страницата.

За в бъдеще, най-добре пиши направо на info@softuni.bg или звънни на +359 899 55 55 92, защото никой освен екипа не може да помогне в такава ситуация :) 

Успех на изпита!

1
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Да, сега излезе формата и се записах.
Знам, че няма как да ми помогне някой, който не е в екипа, но при запитване отговорът идва след ден-два, а изпитът е утре, рано...
Извинявам се за излишната тема.
Много ти благодаря, че отдели време и оправи проблема! :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.