Loading...
Natureknight avatar Natureknight -2 Точки

Въпрос относно записване в курса Programming Basics (Юни 2015 / Юли 2015)

Здравейте колеги, имам няколко върпоса относно записването за изпита:

1. След като не мога да цъкна на отметката която гласи "Желая настолен компютър" това предполагам означава, че няма свободни настолни компютри във съответната зала, което налага да си нося лаптоп, или греша?

2, Само един ли е изпита за група Programming Basics - юни 2015 (който ще се проведе на 30.08.2015) или ще се проведат няколко изпита в няколко различни дати, и ще мога да се запиша на някоя от следващите дати, след като вече съм заплатил таксата?

Благодаря предварително и се извинявам ако нещо съм пропуснал :)

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравей! Относно въпросите ти:

1. Да, щом не можеш да кликнеш на отметката, значи в залата няма останали свободни компютри. Това означава, че трябва да си вземеш лаптоп, да. Съжаляваме за това, но имаме ограничени машини, затова е приканваме хората да се записват по-рано за изпитите.

2. Изпитът утре, на 30 август, е за групите от юни и юли, да. Ако не можеш да се явиш утре или не го вземеш, ще можеш да дойдеш на следващата дата - 8 ноември (заедно с колегите от групата за август). В такъв случай, ще можеш да започнеш обучението си в модул Fundamentals от 16 ноември.

Успех на изпита! 

1
29/08/2015 16:15:28
Natureknight avatar Natureknight -2 Точки

Благодаря много, само ако може уточнение отностно това дали е възможно да се запиша за следващата дата, при положение че съм заплатил таксата, или изпита, който ще се проведе на 8 ноември ще трябва да си го платя допълнително?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, можеш да се явиш на 8 ноември. Ако утре не идваш, таксата ти се запазва и няма нужда да плащаш отново. Ако идваш утре, за 8 ноември дължиш такса от 20 лв. за повтаряне на изпита. За да бъдеш записан за изпита на 8 ноември, моля свържи се с администрацията на info@softuni.bg или +359 899 55 55 92.

0
Natureknight avatar Natureknight -2 Точки

Много благодаря за отговорите Petya :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.