Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filip2525 avatar Filip2525 2 Точки

[Tech Issue] Visual Studio - One or more projects in the solution were not loaded correctly

Mоят проблем се състой в това, че след като направя Upload на файла(.sln) с домашното, което е архивирано в .rar  и правя Download, за да се уверя, че е изпратено коректно, при разархивиране и стартиране на .sln файла Visual Studio ми показва в Solution Explorer, че този файл не може да бъде намерен. 
Съобщението, което ми излиза на прозорец е със следният текст: http://prikachi.com/images/350/8040350i.png



Тагове:
1
Programming Basics 09/04/2015 21:48:30
nrayanov avatar nrayanov 39 Точки

Здравей,

Най-вероятно се опитваш да отвориш solution-а директно от архива. Разархивирай го в някоя папка и тогава го отвори пак. 

Поздрави,

Николай Раянов

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.