Софтуерно Инженерство
Loading...
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

Кандидатстване в МТМ колеж

Здравейте! Търсих из форума, но не намерих отговори на някои въпроси. Ако има подобна тема се извинявам.

Първият ми въпрос е, кога ще мога да кандидатствам в колежа? Трябва ли да започне Fundamental нивото на 15 септември, за да може да се попълнят въпросните документи за кандидатстване в МТМ? 

Питам, тъй като тези дни ми предстои да прекъсна обучението си в университета, в който уча и искам да съм сигурна, че ще мога да се запиша в колежа тази година и да не пропусна срока за подаване на документи.

Второто, което не мога да разбера е, докога е крайният срок за кандидатстване в колежа? В сайта им пише, че е до 19 септември, тук в секцията Университетски партньори, пише, че е до края на септември. И трябва ли да очаквам някаква форма за подаване на документи в този сайт, тъй като прочетох, че се кандидатства през СофтУни. 

Благодаря предварително и се извинявам ако не съм обяснила разбираемо. laugh

0
Въпроси за SoftUni
xpucu avatar xpucu 26 Точки

Най-добре им звънни, аз миналата седмица звънях (ще кандидатствам във ВСУ)  и ми казаха, че непосредствено след началото на Fundamentals щяло да има представяне на трите университета и възможност за записване.

1