Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivelin123 avatar ivelin123 11 Точки

Приет съм за Fundamental, а сега накъде ? :)

Здравейте. Както пише в заглавието, записах се за Fundamental нивото. Записан съм присъствено и имам няколко въпроса. Какво ще ми е нужно да нося за лекциите ? Трябва ли да си нося лаптоп, или в залите ще има ? Нужно ли е да нося някаква тетрадка за някакви записки ? Искам също така да ви попитам как стоят нещата с транспорта ? Имаме ли възможност за някакви карти за транспорт ? Ако има някакви карти за градския транспорт какви са им цените ? За сега не се сещам за друго.  

Тагове:
0
Общи приказки
krisdx avatar krisdx 68 Точки

Здравей,

Относно лаптопа - в залите има има компютри (около 15 във всяка зала, ако не се лъжа), но е хубаво да си носиш твои.

Относто тетрадка за записки - мисля, че няма да ти е нужно. Ако ти трябва някаква информация, гледаш в презентациите или в интернет, става много бързо. Най-бързият начин да научиш всичко иначе е като пишеш код непрестанно. Колкото повече време отделяш за задачи толкова по-добре. 

Относно карта за транспорта - ако се запишеш при някой от университетските партньори, ще имаш намаление за транспорта, иначе ако учиш само в SoftUni няма да имаш.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.