Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivanovcorp avatar ivanovcorp 12 Точки

Здравейте колеги, за започващите Basics септември.

Здравейте, във връзка със старта на курса мисля да направя една гурпа във скайп където реал-тиме може да си помагаме. Понеже съм по-напреднал ще качвам домашните още преди самите лекции и т.н. Та ако някой колега се нуждае от помощ и обяснения по задачите ще съм на разположение. Ще си оставя и гитхъба където качвам всичко за да може да погледнете моите решения. Поздрави и успех на всички.

 

GITHUB - Цък

SKYPE Group->SoftUniversitySeptember

Линк за скайп група -> Цък

Ето я и групата приятели, всички сте добре дошли.

Моят скайп е: ivanovcorp0

Тагове:
9
Programming Basics 08/09/2015 20:32:57
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

:) Нещо не мога да "намерия" групата в Скайп. Please, add me! gundi-birkoff. ;)


Поздрави!

0
maistora_1 avatar maistora_1 23 Точки

пробвах се да те добавя, но немога gundi-birkoff

намирам те в скайп, но явно като не ми си ми в контактите, немога да те добавя в групата, което е тъпо...

0
birkoff88 avatar birkoff88 -7 Точки

Може би не можеш. защото съм в групата още от обяд (10-ти)  ;)

0
maistora_1 avatar maistora_1 23 Точки

смятай ... :) ще напиша код по случая :) да видя дали другите го знаят??? хихихихихи

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.