Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetoslavov.plamen avatar svetoslavov.plamen 8 Точки

Facebook група Programming Basic август 2015 Online

Здравейте колеги, не знам дали това е точното място, където мога да предложа това, което съм направил, но след като изгледах първото публикувано видео, свързано с въведението в курса, реших да последвам един от съветите и да създам група във facebook,  в която да обменяме полезна информация.

Ако някой друг е направил същата група, специално за курса, който започна преди няколко дни, моля да ме извините.

В противен случай, https://www.facebook.com/groups/1635970649977653/ това е линк към групата и всеки, който желае, може да се включи.

 

Благодаря за отделеното внимание.

Тагове:
7
Programming Basics
remote87 avatar remote87 121 Точки

Здрасти, колега!

 

А има ли и скайп група за курса от август 2015? Питам понеже може би съм из малкото хора, които са много против фейсбук и не го използвам, а ми се иска да контактувам с колеги от моя курс :)

Аз съм онлайн и предполагам ще ми е полезно да обсъждаме проблеми с колеги, които са присъствено :)

0
BobiKirilov avatar BobiKirilov 0 Точки

Браво!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.