Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pavlin_kolev avatar pavlin_kolev 8 Точки

Цена на цялото ниво "Fundamental Level" (+цените за всеки изпит от нивото)?

Здравейте,

записал съм ниво "Basic Level" и другия месец имаме приемен изпит. Интересува ме колко горе-долу излиза цената на цялото ниво "Fundamental Level" (+ таксите за всички изпити).Ако може някой да  ми каже дали съм прав - като се има предвид, че таксата за едно ниво е 480 лв. а за всеки изпит от нивото(които са 5 на брой) се плаща м/у 100-200 лв. Тогава цялото ниво ще ни струва: 480 + 5 x 100 = 980 лв. (най-малко), т. е. гд 1000 лв?

Тагове:
0
Fundamentals Module
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Изпитите влизат в цената на нивото.

Плаща се допълнително единствено за поправителен изпит /ако се наложи да ходиш на такъв/ - 20 лв. на брой.

ПС. Това което цитираш като цени за изпит 100/200 лв. са цени за изпит на отворените курсове, които не са към основната програма.

2
19/09/2015 10:48:13
nrayanov avatar nrayanov 39 Точки

Здравейте,

Според колегата имаше предвид цялата сума заедно с отворените курсове, тъй като за да събере 130 кредита ще му трябват и отворените курсове. Тогава сумата, която той е въвел е релевантна.

Поздрави,

Николай Раянов

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Това не е вярно. Фундаменталс ще му струва само 430 лева /приспадат се 50 лева от нулевото ниво/, след това ще има още две нива по около 480 лева. Всичко ще му даде 114 кредита, необходимите за обучението са 130, това означава, че трябва да запише около 4 допълнителна курса и те може да са разпределени в цялото обучение.

Тези отворени курсове не са задължителни, за да се запише следващо ниво, те са по желание, ако човек иска диплома или допълнителни знания в дадена област.

 

1
nikidimitrow avatar nikidimitrow 124 Точки

Първо да предупредя, че не искам да се заяждам с никого или да обезценявам дипломата на СофтУни, но искам да ви попитам:

Защо ви е диплома от Софтуерния Университет? 

Тя ли е важна или знанията, които ще придобиете в учебното заведение?

Самият Светлин Наков е заявявал, че мотивацията на дадения курсист трябва да бъде придобиването на нови знания и умения, от колкото да гониш оценки или дипломи. 

По мое скромно мнение, точно това трябва да се извлича от всеки курс - новите знания, без значение дали е от задължителната програма или от отворените курсове.

Във всяко учебно заведение с малко повече усилия и редовно ходене на изпитите ще стигнеш до заветната Диплома. И в СофтУни е така, но хората го казаха още в началото на курса: Ние ще помогнем на хората със знания да си намерят работа, за другите не гарантираме.

Ако може някой да ме убеди, че за уважаващата себе си софтуерна компанията ще наеме даден човек заради Диплома (без значение от къде е тя:  СУ или от СофтУни), а не заради GitHub профила му, където веднага може да се разбере дали кандидата за работа отговаря на изискванията им, нека да изложи своите доводи.

 

2
19/09/2015 12:11:29
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.