Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Другарче , което да ми помага с материала за Advanced C#

Здравейте колеги ,

Възможно е да има същата тема като моята някъде из форума, извинявам се предварително ако се дублират .

Казвам се Борислав и съм на 19 години от София .Преди съм се занимавал в училище в адски малки количества с писане на код , просто защото не искаха учителите да ни обяснят материята за да я разберем , а си караха по материала без да им пука какво знаем и много съжалявам за това . Някой ще каже "има ли желание има и начин " , така е , но нямахме мотивация . Нямаше кой да ни нахъса за да учим и да ни покаже че е интересно . Програмирането ми е много интересно и наистина много ми харесва да уча нови неща . Но както всеки ученик , които иска да се развива и знанията да му нарастват , аз имам нужда понякога от малко помощ , която да ми се окаже относно домашни или материал , който е предаван . Силно съм мотивиран да се занимавам с това и наистина ще се радвам ако има някой колега , който е по-напреднал в областта с програмирането и главно с C#. Ще ми е приятно да прекарвам по няколко часа на ден с някой , който да ми помага . Ако има някой , нека се свърже с мен . Наистина ще съм безкрайно благодарен :)

Поздрави , Боби !

Тагове:
3
C# Advanced 24/09/2015 09:32:20
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!

Бих те посъветвал в свободното си време да прекарваш повече в университета.Повярвай ми винаги има кого да попиташ за всичко което те интересува и винаги ще намериш отговори и помощ.Аз лично съм там постоянно и ако мога да съм полезен с нещо съм насреща. :)

3
borko9696 avatar borko9696 113 Точки

Здравей колега, 

Съвета ти е много хубав и ти благодаря много . Ще се постарая да прекарвам повече време в университета . Прав сте относно наличието на студенти там , които винаги ще могат да ми помогнат , ако се налага . Благодаря още веднъж :)

Поздрави Боби 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.