Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Advanced C# - Лаб - алгоритми

Здравейте!

 

Относно занятието "Лаб алгоритми" , дали може малкко пояснение какво ще представлява, как ще мине цялато занятие?

Предполагам, че ще бъде в сряда, ако днес се предаде стрингове и текстообработка + Регулярни изрази ? Правилно ли съм разбрал?

 

Благодаря!

Тагове:
1
Fundamentals Module
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

По програма е в сряда.

Представлява нещо като изпит - имате пет задачи, които трябва да решите и да тествате в СофтУни Judge. За разлика от изпит, обаче, можете да обсъждате решенията си, да търсите помощ от колеги/лектори/асистенти, да работите в групи и т.н. Целта на лаба е да развие алгоритмичното мислене.

5
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Може ли да приемем, че тези задачи, които ще решаваме ще имат някакво сходство със задачите за изпита на 11.10.2015г,?

0
cap7ainjack avatar cap7ainjack 20 Точки

Благодаря!

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Ами на изпита би трябвало да са малко по-леки, даже. Зависи от гледната точка, трудно ми е да преценя. Няма как да знам кой как възприема задачите.

За изпита: със сигурност ще има нещо да се прави по масив, нещо да се прави по двумерен масив, нещо с речник, нещо с регекс, нещо да се сортира и т.н. И понеже не може в прав текст да се каже премести елемента на ред 3-ти, колона 4-та, една позиция вдясно, условията са малко по-разчупени, така че студентът сам да се сети къде какво му трябва.

Със сигурност всичко от изпита ще е преподадено и обяснено предварително, от вас се иска да си съставите структура на задачата и да прецените кое къде да използвате.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.