Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TonyDimitrov avatar TonyDimitrov 27 Точки

Само един .sln файл след разархивиране на домашно за проверка

Искам да преверя домашно на идин колега но когато го свалих и разархивирах .rar файла с WinZip програмата се появи само файл с наставка .sln, който сам по себе си ми е безполезен!?!  Не знам какво да направя сега, не искам да ощетя колегата с лоша отценка. 

SLN is a structure file for organizing projects in Microsoft Visual Studio. It contains text-based information about the project environment and project state. When opened, the preSolution, Project, and postSolution information is read from the SLN file. This data is used to load the solution, projects within the solution, and any persisted information attached to the solution. Looking for how to open sln files? Checkout http://www.openthefile.net/extension/sln

Тагове:
0
C# Advanced
PavelGyurov avatar PavelGyurov 8 Точки

И при мен се случи. Или сме попаднали на един и същи, или е по-често срещана грешка. Неприятно е да сложиш ниска оценка, но в крайна сметка се оценява това, което е предадено. Пък и не е краят на света, ако е еднократна неволна грешка, ще компенсира със следващите домашни.

1
TonyDimitrov avatar TonyDimitrov 27 Точки

Да прав си не е края на света, пък и всичко се случва.

1
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Да и на мен ми се е случвало това. Предимного го срещах в Programming Basics модула и старателно обяснявах как трябва да цъкне с десния бутон върху Solution Center-a и да отиде на: Open Folder in File Explorer, после да цъкне backspase и накрая на рар-не цялата папка, но явно все още има хора, които поради някаква причина не го правят правилно. Може да е неволна грешка, но със сигурност трябва да се поправи и да не се допуска повече. Така, че и според мен 0 точки е уместна оценка.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.