Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

asen_kiselov avatar asen_kiselov 3 Точки

Visual Studio 2015!

Имам проблем с проверяването на домашните , понеже  съм с новото Visual Studio 2015 не мога да отвора проектите който свалям.

Някаква идея? изписва ми  one are more projects in the solution were not  correctly .Please see output window for details.

 

Тагове:
0
Fundamentals Module 24/09/2015 20:04:15
kidroca avatar kidroca 117 Точки

Здравейте

Да не отварям нова тема, проблемът е свързан със VS 2015.

Не бях забелязал че по подразбиране проектите които създавам на Visual Studio 2015 са със Target Framework: .NET Framework 4.5.2 

Когато отворих едно домашно за оценяване на другата ми машина, която е с VS 2013, ми излезе съобщение че проектът е писан за NET Framework 4.5.2 и за да го отворя студиото ми дава 2 избора (третия е да не го отварям):

1: Да превърна проекта във версия 4.5 като рискувам нещо да не работи

2: Да си изтегля версията 4.5.2 (програмата дава линк към страницата на MS) и да отворя проекта отново

Не вярвам че нещо може да не тръгне по проекта ако го прехвърля на 4.5, но просто си изтеглих необходимата версия и всичко тръгна, проверих домашното и това е. 

Днес получих коментар за моето домашно че имало проблеми със стартирането, не стана ясно човекът успял ли е да го подкара накрая, дал ми е добра оценка и се съмнявам че проблема може би е подобен, така че имайте го в предвид и това нещо.

NET Framework 4.5.2 (и може би 4.6) се инсталират заедно с VS 2015, но може да си го инсталирате и отделно.

1
24/09/2015 21:31:55
Spaskich avatar Spaskich 36 Точки

И аз получих ниски оценки на едното домашно точно по тази причина - оценяващите не са успели да го отворят или не са работели правнилно задачите, въпреки че днес отново ги пробвах и работят безпроблемно. Доколкото разбрах от един колега (който вече е завършил СофтУни), няма значение какви са оценките, които са ти дали (стига да не са 0-ли), а просто се гледа дали си качвал домашни.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.