Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

quickben avatar quickben 966 Точки

Колега какво ще правиш когато започнат да ти дават задачи които не са 100% точни, ясни или както ти си искаш?

В Софтуерната индустрия НИКОГА нямаш 100% ясно условие, затова се иска да "вкараш" малко логика.

Ако такива неща те фрустрират, чак толкова много ти препоръчвам да запишеш Право, там всичко е пунктуално :)

Отделно има FAQ секция, също така можеше да пратиш едно писмо до екипа, че са допунсали "грешка" вместо да се спами форума с излишни теми.

-7
blodwen avatar blodwen 4 Точки

Мисля че задавам напълно нормален въпрос относно своето бъдеще, понеже мисля да се запиша в СофтУни от следващата година.Не знам що за човек не би попитал, когато нещо го засяга пряко и не е точно пояснено.До колкото разбирам диплома се взима при продължение на обучението в университет партньор а не от по-горе цитирания " Софтуерен университет" .Може да не съм разбрал правилно, но точно за това задавам въпроса и не мисля че отговора ти беше полезен за някого, освен може би за времето, което явно искаш да убиеш с подобни коментари :)

1
26/09/2015 14:00:53
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Написано е диплома, тъй като за отделните курсовe при взимане на изпитите с високи оценки се взимат също сертификати, а накрая човек, ако е изкарал определени изпити с над 5 взима и вече цялостен сертификат/диплома. Няма да получиш степен бакалавър/магистър или нещо от този род. 

Най-важните неща, които ще вземеш от СофтУни са знанията и надъхването.

0
27/09/2015 23:41:30
quickben avatar quickben 966 Точки

Не би попитал такъв тип човек който първо е прочел правилата на форума и е потърсил във FAQ секцията където на твоя въпрос е отговорено, да не говорим, че ако беше използвал търсачката на форума щеше да намериш поне десет такива теми.

Ако исках да се заяждам щях да ти заключа/скрия темата защото нарушава две точки от правилата на форума.

И не съм съгласен, че отговора не ми е бил полезен, когато влезеш в СофтУни и отидеш на първия си изпит ще разбереш какво съм имал предвид когато казах, че трябва да се свиква с малки недоуточнения и грешки. (даже на първото домашно)

Успех с приемния изпит.

1
blodwen avatar blodwen 4 Точки

Благодаря :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.