Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kenderov.emil avatar kenderov.emil 6 Точки

[Technical Issue] Изпращане на домашното

Здравейте,

Днес разбрах, че не съм успял да изпратя домашното за "Примитивни типове данни и променливи". Качения .ZIP файл е бил повреден и файловете се отврят до static void Main(). Когато качвах файла с домашните, ми беше върнато съобщение, че файлът е качен. Причината може би е мобилния интернет(който ми създаваше и други подобни проблеми). 

Кажете ми, моля, какво да направя? Разбирам, че не мога да кача повторно домашно, но не може ли да се направи изключение в този случай? Пазя архивата, отворих я, програмните кодове са си наред вътре.Вината не е моя, а на мобилния ми оператор.

Иначе, бих препоръчал занапред, ако може, да се разработи система, която да проверява за подобни проблеми(счупени архиви и пр) и да сигнализира навреме. Кофти е, когато се бъхтиш цяла седмица за да напишеш домашно и да се прецакат нещата заради подобен проблем.

Благодаря предварително

Поздрави

Емил

0
Предложения и проблеми 29/09/2015 12:33:12
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

А какво значи "файловете се отврят до static void Main()"?

Може да свалиш архива, който си качил (има линк в страницата на курса), и да провериш какъв точно е проблемът и дали изобщо има такъв. Възможно е проверяващият да греши.

Винаги е хубаво след като се качи домашното да се свали и провери дали е наред. Не знам дали изобщо е възможно от техническа гледна точка да се проверяват архивите от системата.

Едно домашно не е фатално, няма смисъл да се изнервяш. Това е около една точка към крайната оценка, еднственият реален пропуск е обратната връзка, която може да получиш и тук във форума.

1
kenderov.emil avatar kenderov.emil 6 Точки

Ами ето какъв беше коментара към моето домашно:

Повечето файлове се отварят се отварят само до метода (static void Main) и няма нищо надолу. На 14та задача ти липсва енкодинга Console.OutputEncoding = System.Text.Encoding.UTF8 - SoftUni

Да, ядосах се на себе си, че не съм проверил какво е пристигнало(изтегляйки обратно домашното), но беше вече късно. Независимо от това, като изтеглих обратно файла(това стана преди малко), видях, че вътре буквално няма нищо, а не да "се отварят само до метода (static void Main)". Просто няма файлове, кодовете липсват изцяло!Наистина не мога да допусна, че причината да не ми бъде проверено домашното е толкова нелепа(мобилния интернет??)

Благодаря за успокоението, иначе :)

0
28/09/2015 19:34:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.