Loading...
zisov4eto avatar zisov4eto 19 Точки

[Exam Problems] Programming Basics - Problem {4} – Encrypt the Messages (26 April 2015 Evening)

...Така... криптиръл съм съобщението на половина. Остава ми часта да го ревърсна.

По-натам идеята ми е да вкарам всяко вече напълно криптирано съобщение в масив от стрингове за да мога да ги дам после като аутпут.

Проблема ми е, че не мога да се справя с тези стъпки.

П.П. ревърснах го като char array, но след това имах проблеми при опитите да го вкарам в масив от стрингове.

 

Ако има различен - по-лесен вариант от моята идея ще се радвам да го видя.

Ето го и кода: http://pastebin.com/Lm8TZ97e

 

Тагове:
0
Programming Basics 29/09/2015 12:32:22
karlite avatar karlite 20 Точки

Относно часта с масивите в този случей са леко негодни... по добре използвай Лист понеже незнаеш колко съобщения ще запишеш... Масива е със строго зададена дължина, листа можеш да си го "разтягаш" и "скъсяваш" защото е с нопределена дължина.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.