Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krisi1606 avatar krisi1606 33 Точки

[Homework] Programming Basics - Console Input-Output - Dream Item

Здравейте, имам малък проблем с домашното вход и изход от конзолата, който е свързан с една от задачите, давани на изпит. Става въпрос за задачата Dream Item. Ето кода ми:

http://pastebin.com/ef75Ft8C

На дадените тестове не гърми, всичко мислех, че е точно, но след като го пуснах в джъдж системата ми дава 30/100 и не знам защо. Не мога да си намеря грешката и моля за помощ.

Благодаря предварително!

 

Тагове:
0
Programming Basics 30/09/2015 10:04:45
unitsuke avatar unitsuke 17 Точки

Здравей. На първо време. на втория Console.WriteLine където изписваш че не са достатъчни парите ти лиспва една точка ".". С тази поправка стига до 90/100 точки... 

(следва продължение)

Поздрави

1
30/09/2015 00:04:25
krisi1606 avatar krisi1606 33 Точки

Леле, благодаря ти, изобщо не съм го забелязала това. Колко много неща прави една точка, хах! 

Ще съмблагодарна и за помощ и за последните 10.

Мерси!

0
29/09/2015 23:30:19
unitsuke avatar unitsuke 17 Точки

Мхмм открих грешката :)  То не е точно и грешка, просто в switch-а лиспва дефоултната стойност.
Добави едно "default: days = 31;" и ще ти даде 100 точки :)

Поздрави :) 

1
krisi1606 avatar krisi1606 33 Точки

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.