Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nedjo avatar nedjo 53 Точки

[Technical Issue] PHP Web Development / Проблем със зареждането на стилове и изображения

Здравейте.

Имам проблем със зареждането на стилове и изображения в проекта.

http://postimg.org/image/kg05pst7v/ - тук е кода и цялото дърво на проекта.

http://postimg.org/image/4gdjs962j/ - а тук е доказателството, че не се зареждат.

Някой да има идея защо?

Тагове:
0
PHP Web Development Basics
goodlifeinc avatar goodlifeinc 31 Точки

Понеже виждам, че тамата е за проблем с пътищата ще я използвам за да попитам нещо:

Проблема, който срещам е следния - имам <a href="user/login"> и <a href="user/logout"> в темплейтите, съответно за гост и логнат потребител. Когато съм на входната страница на проекта линковете работят коректно, но ако примерно съм на страница с път localhost/PROJECT_PATH/user/profile и опитам да кликна на линка за логаут пътя е следния localhost/PROJECT_PATH/user/user/logout -> тоест ми слага релативния линк върху абсолютния и абсолютния го счита до .../user/ включително и става двойно наслагване.. 
Има ли някакво хубаво решение или трябва да си слагам пълния път на проекта в линковете -> <a href="/PROJECT_PATH/user/logout">, което работи, но никак не ми изглежда добре?

Надявам се добре да съм обяснил и предварително благодаря!

0
brslv avatar brslv 69 Точки

Опитай да използваш /user/logout и /user/login. Възможно е там да е проблема...

0
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Аз защото исках след логаут да пренасочва потребителя към началната страница, реших същият проблем с hedaer("Location: ../home/index"). Не знам дали е хубаво или не, но работи. 

0
goodlifeinc avatar goodlifeinc 31 Точки

В крайна сметка в BaseController имам пропърти $this->baseUrl, което го подавам и в viewModel-a за да си направя линковете така <a href="<?= $model->baseUrl; ?>user/logout">Logout</a>, което е работещо решение

0
brslv avatar brslv 69 Точки

Опитай да използваш /user/logout и /user/login. Възможно е там да е проблема...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.