Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ydonev avatar ydonev 6 Точки

Functional Programming - входни данни са проблемни!

Здравейте, сега си направих единп клас, който ми вкарва цялата информацията от TXT файла в лист. Грозничък е... но работи. Това, което обаче ме озадъчи е когато стигнах втора задача и някак си не видях във входните данни да има Group.

Ето как изглежда един ред от входния файл

ID	First name	Last Name	Email	Gender	Student type	Exam result	Homework sent	Homework evaluated	Teamwork	Attendances	Bonus
1	Sara	Mills	smills0@marketwatch.com	Female	Online	48	6	7	2.6	8	0.99

Аз ли нещо бъркам?

 

EDIT: Задача 4 е за да принтирам всички студенти между 18 и 24 години а нямам поле години :)

EDIT2: Входните данни не струват... няма телефон, няма курсове, няма група и т.н. Много от задачите съм си ги измислял за да сътворя нещо... и да кача нещо! Задачите след 7 с тези входни данни няма как да ги направя :( а не че не мога.

Тагове:
0
Fundamentals Module 06/10/2015 17:28:33
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Ако не искаш да създаваш студентите на ръка, спокойно може да си генерираш "работещ" лист със студенти от тук:

https://www.mockaroo.com/

0
petkov75 avatar petkov75 0 Точки

Добре че госпоменахте ,че наистина обработката на файла е трудна здача .Генрирах си Anonymous масив с 5 студени и ги обработех според изисванията на здачите .Бгодаря на byclopsза уточнението ....

0
bomman avatar bomman 43 Точки

@petkov75 ако можеш да ми пишеш

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.