Loading...
stefan2449 avatar stefan2449 6 Точки

Изпит C#

Искам да попитам дали имa следваща дата за изпита по Advanced C#, защото в момента съм записан в онлайн форма на обучение, а същевременно уча и в друг университет. Графикът е много натоварен и няма да успея да се подготвя за изпита.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

В края на всеки модул има една седмица, в която е поправителна сесия за всички предмети от модула. Обикновено като наближи поправителната сесия от екипа изпращат уведомителен имейл с определените дати.

0
odesis avatar odesis 26 Точки

A basic нивото има ли поправителна дата за изпита по Основи на програмирането

0
09/10/2015 15:52:17
odesis avatar odesis 26 Точки

Тук пише, че мога да се явя на датата на изпита на следващата група начинаещи, но ако няма следваща група скоро време ? 

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Мисля, че няма изрични поправителни изпити за Основи на програмирането - единствения възможен начин за повишаване на оценката е с някой от следващите курсове. Те са достатъчно на често.

0
odesis avatar odesis 26 Точки

Ами начесто са, ама май след изпита на групата ми от септември, няма да има начинаеща група чак до февруари, нещо такова дочух, но не беше сигурна информация, затова , ако някой знае, моля да сподели!

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Драсни един мейл със запитване на СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.