Loading...
pepster avatar pepster 69 Точки

Качество на звука и грешчици в програмата

Здравейте, 

някой друг има ли проблем със звука от лекциите проведени вчера?

За мен лично звука не е с много добро качество - на моменти "бумти" на моменти заглъхва ... единствено слушалките ме спасяват... но пак е напрежение да се слуша.

Разбира се винаги мога да пусна видеата от предната инстанция, но все пак бих искала да гледам тези от текущата.

Освен това като преглеждах програмата на курса забелязах някои разминавания - например в лекторите за лекциите, както и часовете за изпита - от 18 до 22 не са 8 часа. (В интерес на истината и графика на залите не ми помогна да се ориентирам за часовете изпита.)

Надявам се да има вариант да се оправят нещата за следващите лекции. 

Благодаря ви предварително.

 

Тагове:
9
C# MVC Frameworks - ASP.NET
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Звукът е под всякаква критика.Трейнърът обяснява добре и всичко,но звука....Моля ви се,вземете му един хубав микрофон...

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.