Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xenonbg avatar xenonbg 9 Точки

Поправителен изпит C# Advanced

Здравейте,

Вчера си платих таксата за поправителния изпит по C# Advanced през EasyPay и получих потвърдителен майл, че съм извършил успешно плащане. Но все още не съм получил майл за записване на изпита и избор на зала, видях ,че крайния срок за плащане е Петък до 12 часа. Въпроса ми e след крайния срок ли ще получа майл за записване или все още системата не е отчела плащането ми?

П.П. Също нямам и нотификация в профила ми в сайта на СофтУни.

Тагове:
0
Fundamentals Module 08/10/2015 13:23:57
Emilu avatar Emilu 52 Точки

След крайния срок ще получиш мейл за избор на зала.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.