Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiSotirov avatar GeorgiSotirov 16 Точки

Exam Problem "Football Statistician" runtime error according to the Judge

Здравейте другари,

С наближаването на изпита, адреналина се покачва, а задачките стават все по-интересни :)

Днес както си се подготвях, попаднах на страхотна задачка, която като футболен фен ме заинтригува, а именно Football Statistician.

Реших я аз и викам, давай към Judge. Тук ентусиазма ми се охлади :(

Тествах я работи перфектно при мен и когато upload-на решението - хоп Runtime Error - IndexOutOfRangeException. Шок !

Ще приложа решението си и който ми каже къде ми е грешката, получава Бира :) 

Ето го и моето творение: http://pastebin.com/JWNhytDu

А ето и за всеки случай показно, че си се Build-ва без грешка: http://postimg.org/image/55rk4niof/

Thanks in advance :)

Cheers :)

Fixed

Започна да поддава, напънах я още малко и се предаде. Оправих я и работи.

Благодаря на колегата, че ми посочи грешката, която явно е в това, че не си чета условието, но... все пак 1:20 AM, дано ми простите :)

Колегата има Бира от мен :)

Наздраве !

Тагове:
1
Programming Basics 12/10/2015 01:21:28
GeorgiSotirov:
Нерелевантно
Angeld55 avatar Angeld55 20 Точки

"You are given a string in the format ″team1 outcome team2″ separated by one or more whitespaces." Провери си входа! Успех : ]

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.