Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

canimirangelov avatar canimirangelov 19 Точки

Problem 3 - Striped Towel

Здравейте, колеги!

За да се посмеем представям решението си на задачата.

След срамно много загубено време и скъсани нерви успях да я реша и я пуснах в джъджа. Резултатът ме остави без думи:

Четете внимателно условията!

Тагове:
3
Programming Basics 12/10/2015 21:39:22
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

   Ще ти дам няколко подсказки: 
 = два цикъла
 = % 3
 = i + j (имената на променливите на циклите) Давай сега си ти, доста те улесних :)

1
canimirangelov avatar canimirangelov 19 Точки

Благодаря!
Аз вече го бях направил по този начин, но заради няколко разменени реда получавах огледален на верния отговор. Размених ги и за няколко секунди си оправих решението :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.