Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

valiobar avatar valiobar 29 Точки

C# Basics Exam 22 August 2014 04. Chess Queens

C# Basics Exam 22 August 2014 04. Chess Queens

Реших въпросната задача .В уловието и е казано :"The order of the output is not important."

Но след като я пуснах в judge-а не ми дава никакви точки ,спорем мен точно защото реда не е както в тестовете .Приложил съм решението .Някои ако може да даде един акък .

http://pastebin.com/677h54QP

Тагове:
0
Programming Basics 13/10/2015 15:05:49
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Моля те оправи си заглавието според правилата на форума. Опиши за кой изпит и коя задача става въпрос.

След като в условието е казано, че последователността на редовете на изхода няма значение, значи няма значение - Checker: Sort lines. Джъдж хваща всички редове и ги сортира. Другаде ти е грешката.

1
valiobar avatar valiobar 29 Точки

Проверявах я доста пъти .Получавам всички комбинаций в точния формат според условието .

Но ми дава верен отговор само в случая когата няма нито една комбинация .Като гледам грешките излиза че явно точно реда е проблема .

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Възможно е да се е счупил чекера, колегите ще проверят какъв е проблемът. Гледайки нулевите тестове, би трябвало поне те да минат, а не е така.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Май не е от Джъджа - виж, че имаш повторение на c3 - a3 в първия нулев тест. Просто не са ти верни редовете, има някъде бъг и ако го отстраниш би трябвало да мине.

0
valiobar avatar valiobar 29 Точки

Прав си .Един "+" беше "-".

Много ти благодаря . Не бях забелязал повторенията .Сега мина коректно :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.