Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

C# Advanced Exam 11.10.2015

 Здравейте, пускам тема да коментираме изпита, аз успях да реша 3та задача само. Регекса на Shmoogle Counter го направих да е 

"(double)\s([a-z]\w*)|(int)\s([a-z]\w*)" и дава сто точки, бях зациклил яко на 80, защото не бях обърнал внимание, че в условите пише, че се спазват конвенциите, но после се усетих и го напвравих да хваща първата буква само когато е малка и джъджа излезна щедър. След това бях сигурен, че ще реша и 4та задача, опитах се да напълня два вложени речника,(същата схема като Population Counter от предишния изпит, обаче там няма повтаряши се ключове във вложения речник :(  ) пробвах с листове със стрингове и с какво ли не, но не стана и не стана, защото ми излиза, че се повтаря втория key във вложения речник и така и не успях да я прескоча тази стъпка, много ме е яд, че не успях да я реша, направо се изнервих. Моля който я е решил да сподели решението, ако може и да е без класове, ще е още по-добре. Общо взето изпита си беше тежък.

Тагове:
2
C# Advanced 11/10/2015 18:21:22
Kosta.Kanev avatar Kosta.Kanev 27 Точки

Здравейте, понеже не съм получил мейл дали съм взел изпита, нито пък имам оценка в профила ... това означава ли, че не съм го взел.

Поздрави :)

0
naskoni avatar naskoni 68 Точки

за изтриване

-1
14/10/2015 18:47:55
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Търпение е нужно тука да приложим... wink

Много пъти е питано за оценка и сертификати след изпита, и отговорът е - ще ги има до 1-2 седмици.

 

1
Kosta.Kanev avatar Kosta.Kanev 27 Точки

Това ми е вторият изпит и понеже на първият получих резултат още на следващия ден затова питам. Вече ще знам. Благодаря за отговора ;) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.