Loading...
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

[Java книга] Въведение в програмирането с Java

Искам да попитам дали ще е разумно да се учи от тази книга. В смисъл всички примери в книгата са от "версия 6 на езика и платформата Java", и се е използвало Eclipse а ние сега учим с IntelliJ а последната редакция е от преди една година. Видях че в презентацията пишеше да прочетем от урок 1-13, а това са остовни неща.

Това че се използва Eclipse и по-стара версия на Java ще бъде ли пречка?

Тагове:
0
Java Advanced
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравей,

понеже съм прочел почти цялата книга на Наков за Advance C# и сега от както съм в курса за Java, почнах да чета книгата на Наков за Java и по мое мнение е много добре написана, защото забелязвам, че в нея се набляга на по подробно обяснение на неща, които са споменати в Advance C# като например Regex expressions, които са наистина доста полезни и интересни. Тъйче по-скоро би ти било много полезно да прочетеш книгата и да тренираш успоредно с примерите дадени в нея. На мене ми е полезна да ми стажат още по-ясни неща, които не можах да разбера. Ако има нещо пиши по всяко време на линия съм.

 

Успех!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.