Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

t.316 avatar t.316 137 Точки

Проблем с IntelliJ

Здравейте, колеги!

Въпреки, че съм си оправил регионалните настройки на компютъра в IntelliJ не ми дава да напиша десетичната запетая с точка. В конзолата и при дебъгване с Visual Studio няма проблем, за това предполагам, че проблема е в настройките на IntelliJ. Ако някой може да ми каже как мога да оправя проблема ще съм много благодарен.

Тагове:
0
Java Advanced 16/10/2015 16:22:05
adrnbeats avatar adrnbeats 37 Точки

Ами просто в текущия проект си сетваш locale-a на default-ния. Става по следния начин:

Locale.setDefault(Locale.ROOT);

Не съм сигурен обаче дали тоя root не се гледа от регионалните настройки за които говориш, така че пробвай също и с нещо от тоя тип:

Locale.setDefault(new Locale("en", "US"));
2
16/10/2015 18:10:18
t.316 avatar t.316 137 Точки

Използвам ROOT и работи идеално. Не взима регионалните настройки. Аз имах предвид как да го направя IntelliJ така, че да си ги взима по подразбиране.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.