Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

[Technical Isue] Tortoise SVN Access to '/SVN/[repo name]/!svn/me' forbidden

Здравейте, колеги,

След преинсталация на операционната ми система, не мога да се оправя с качването на файлове в гитхъб. Сложих си последната версия на Констенурката, дадох десен бутон CheckOut и си свалих репозиторито. До тук добре, но като се опитам да го комитна ми дава грещка:

“access to '/svn/myservice/!svn/act/d99e498e-9a8d-374c-a3e4-fde21198bfa2' forbidden”

Рових из нета и там пише, че проблемът е в casing на URLa. Но реално аз директно го копирам от браузъра и то си го прехвърля в костенурката, следователно няма как да съм объркал кейсинга. Не го пиша ръчно. Не ми е ясно какъв е проблемът. Ето информация, но не можах да я използвам:

http://stackoverflow.com/questions/5937159/svn-erroraccess-to-svn-myservice-svn-act-d99e498e-9a8d-374c-a3e4-fde21198bfa

Някой имал ли е подобен проблем? Благодаря предварително.

П.С. Ползвам Windows 7 64 bits

 

Тагове:
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Някъде въвел ли си си логин детайлите от гитхъб? При чекаут не бе ти трябвало да има проблеми, но при първия опит за комит трябва да ти поиска автентикация.

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Да, като комитна ми изскача едно за идентификация. Вкарвам име и парола и след като потвърдя, мисли и ми хвърля тази грешка.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.