Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

IntelliJ има Community версия, която е безплатна. За другите две IDE-та за студентите на СофтУни разполагаме с ключове, може да пишеш по имейл да помолиш да ти бъде изпратен такъв. 

Аз между WebStorm и PHPStorm не намирам големи разлики (поне за това, за което сме ги ползвали в университета), избери си едното и го ползвай, няма смисъл да си товариш машината.

0
asata avatar asata 8 Точки

Здравей, понеже не ти намирам мейла, ще можеш ли да ми пратиш на пощата. (Малко е неподходяща, но какво да се прави)

mar6ata@abv.bg 

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пиши до info@softuni.bg

0
asata avatar asata 8 Точки

Писах, но още  не съм получил отговор.

0
taewu avatar taewu 23 Точки

и аз не съм имам код от друго място не знам колко пъти може да се актвира но който иска да ми пише

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.